Reklama
reklama

V kempu na jihu Moravy muž pěstoval a sušil marihuanu

Marihuanu v hodnotě 1,5 milionu korun objevili kriminalisté v jednom z jihomoravských kempů. Majitel vybudoval kompletní zázemí pro pěstování konopí v hlavní budově rekreačního střediska. Konopí stihnul několikrát vypěstovat a usušit.

V hlavní budově rekreačního střediska - kempu si jeho majitel vybudoval kompletní zázemí potřebné k pěstování rostlin konopí, které stihnul několikrát sklidit a usušit. O tom, že se činil, svědčí fakt, že na místě kriminalisté kromě deseti kilogramů zpracované úrody našli i více než 150 rostlin konopí. Kromě sušených i vzrostlých rostlinek marihuany v hodnotě přesahující více než jeden a půl milionu korun zajistili kriminalisté také nelegálně drženou zbraň s padesáti náboji.

"Pěstitele teď čeká nejen trestí stíhání pro přečin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami, ale také pro přečin nedovolené ozbrojování, a nevyhne se ani obvinění z krádeže. Té se dosud netrestaný muž dopustil černým odběrem elektřiny, kterou ve zvýšené míře potřeboval k provozu pěstíren. Policisté spolupracují také s dodavatelem energie, na kterém je vyčíslení vzniklé škody," řekla k případu mluvčí policie Petra Vedrová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře