Reklama
reklama

V garáži v Medlánkách muž bydlel a také vařil drogy

V garáži v brněnských Medlánkách třiatřicetiletý Brňan bydlel a zároveň tam vařil drogy. Protože muž navíc neplatil alimenty, hrozí mu nyní až pětiletý pobyt za mřížemi.

V pondělí večer si hlídka policistů všimla, že u garáže v Medlánkách, kde věděli, že se pravděpodobně vaří drogy, je čilý ruch. Přivolala si proto kolegy a pak už následovalo zabouchání na vrata doprovázené pokynem „Policie, otevřete“. Po hodné chvíli mužům zákona otevřel třiatřicetiletý Brňan, který tvrdil, že si zde pouze vaří kafe.

„Garáž byla ale nasycena zápachem z chemikálií a policisté na místě zajistili látky používané pro výrobu drog,“ potvrdil mluvčí policie Pavel Šváb.

Na případu s policisty spolupracovali také strážníci, kteří si převzali do péčemužova psa. Specialisté z toxi týmu pak muži sdělili podezření z trestného činu výroba a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu, a protože muž neplatil ani alimenty na své dítě, zodpovídá se také ze zanedbání povinné výživy. V těchto dnech o jeho trestu rozhoduje soud.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře