Reklama
reklama

V garáži v Medlánkách muž bydlel a také vařil drogy

V garáži v brněnských Medlánkách třiatřicetiletý Brňan bydlel a zároveň tam vařil drogy. Protože muž navíc neplatil alimenty, hrozí mu nyní až pětiletý pobyt za mřížemi.

V pondělí večer si hlídka policistů všimla, že u garáže v Medlánkách, kde věděli, že se pravděpodobně vaří drogy, je čilý ruch. Přivolala si proto kolegy a pak už následovalo zabouchání na vrata doprovázené pokynem „Policie, otevřete“. Po hodné chvíli mužům zákona otevřel třiatřicetiletý Brňan, který tvrdil, že si zde pouze vaří kafe.

„Garáž byla ale nasycena zápachem z chemikálií a policisté na místě zajistili látky používané pro výrobu drog,“ potvrdil mluvčí policie Pavel Šváb.

Na případu s policisty spolupracovali také strážníci, kteří si převzali do péčemužova psa. Specialisté z toxi týmu pak muži sdělili podezření z trestného činu výroba a držení předmětu k nedovolené výrobě omamné a psychotropní látky a jedu, a protože muž neplatil ani alimenty na své dítě, zodpovídá se také ze zanedbání povinné výživy. V těchto dnech o jeho trestu rozhoduje soud.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře