Reklama
reklama

V doprovodu strážníků zamířil návštěvník Brněnského Majálesu rovnou na záchytku

Bez výraznějších komplikací se obešel letošní Brněnský Majáles, při kterém branami výstaviště podle organizátorů prošlo pětadvacet tisíc návštěvníků. 

Nepříjemné vzpomínky však na festival bude mít šestatřicetiletý muž, který kvůli silné podnapilosti musel areál opustit předčasně. Ve zdravotnickém stanu se projevoval velmi agresivně, rozmachoval se rukama a tím ohrožoval přítomné osoby a pokusil se zabránit i zákroku přivolaných strážníků. Ti nakonec proti němu museli použít donucovací prostředky a nasadili mu pouta. Podnapilého muže vzápětí za asistence strážníků odvezla sanitka na záchytnou stanici. Podezřením z přestupku proti veřejnému pořádku se bude zabývat správní orgán. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře