Reklama
reklama

V Dolních Dunajovicích našli ostatky tří novorozenců. Z vraždy byla obviněna matka

Jihomoravští kriminalisté se od pátku intenzivně věnují šetření případu nálezu ostatků novorozenců v rodinném domě v Dolních Dunajovicích.

Břeclavsko - V pátek krátce po půlnoci přijali policisté oznámení ze zdravotnického zařízení, kam byla rychlou záchrannou službou převezena pětadvacetiletá žena, že u ní krátce předtím došlo k porodu dítěte.

To však zřejmě zůstalo v domě. Tam ho také krátce poté policisté našli bez známek života.

V rámci ohledání místa pak objevili ostatky dalších dvou novorozenců (nejednalo se o dvojčata).

Po provedení soudní pitvy ostatků a dalších procesních úkonech bylo o víkendu zahájeno trestní stíhání pětadvacetileté ženy pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy, kterého se měla dopustit na dítěti mladším čtrnácti let a opětovně.

Obviněné ženě za tyto skutky hrozí trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečný trest.

Žena zůstává hospitalizovaná ve zdravotnickém zařízení a kriminalisté pokračují v provádění procesních úkonů.

Předmětem jejich šetření je i motiv jednání obviněné ženy, která je občasnou uživatelkou drog.   

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře