Reklama
reklama

V Dolních Dunajovicích našli ostatky tří novorozenců. Z vraždy byla obviněna matka

Jihomoravští kriminalisté se od pátku intenzivně věnují šetření případu nálezu ostatků novorozenců v rodinném domě v Dolních Dunajovicích.

Břeclavsko - V pátek krátce po půlnoci přijali policisté oznámení ze zdravotnického zařízení, kam byla rychlou záchrannou službou převezena pětadvacetiletá žena, že u ní krátce předtím došlo k porodu dítěte.

To však zřejmě zůstalo v domě. Tam ho také krátce poté policisté našli bez známek života.

V rámci ohledání místa pak objevili ostatky dalších dvou novorozenců (nejednalo se o dvojčata).

Po provedení soudní pitvy ostatků a dalších procesních úkonech bylo o víkendu zahájeno trestní stíhání pětadvacetileté ženy pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy, kterého se měla dopustit na dítěti mladším čtrnácti let a opětovně.

Obviněné ženě za tyto skutky hrozí trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečný trest.

Žena zůstává hospitalizovaná ve zdravotnickém zařízení a kriminalisté pokračují v provádění procesních úkonů.

Předmětem jejich šetření je i motiv jednání obviněné ženy, která je občasnou uživatelkou drog.   

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře