Reklama
reklama

V centru Brna prodával dealer heroin. U sebe měl 77 psaníček s drogou

Sedmdesát sedm psaníček s heroinem našli kriminalisté u prodejce této drogy, kterého zadrželi přímo v centru Brna. Jde o jedno z největších množství zajištěného heroinu v Brně v letošním roce. Více se ve městě prodává pervitin. Muži hrozí až pět let vězení.

Už na začátku srpna zjistili kriminalisté, že se v okolí ulice Cejl v centru města prodává heroin. Přivedlo je to až do bytu v Bratislavské ulici, kam si chodili narkomani pro dávky.

„Při domovní prohlídce našli kriminalisté 77 malých balíčků s heroinem, které byly určeny k distribuci. Jeden se prodával asi za sto korun. Nyní policie zjišťuje, odkud prodejce drogy získával. Pátrá se po jeho dodavatelích i odběratelích,“ uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

Jde o jedno z největších množství zadrženého heroinu v Brně v letošním roce Mnohem více než heroin totiž v Brně užívají drogově závislí pervitin. Podle kriminalistů lze snadněji vyrobit. Ročně tak zlikvidují ve městě přibližně 40 pervitinových laboratoří.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Řidič v Bohunicích překročil povolenou rychlost 50 kilometrů v hodině téměř dvojnásobně. Jeho dechová zkouška na alkohol byla negativní, z opilosti však obvinil strážníka. Jak dechová zkouška ukázala...
16.08.2018 - 07:00
Komentáře