Reklama
reklama

V centru Brna někdo ukradl plynové trubky a nechal do domu unikat plyn

Městská policie, všechny hlavní složky integrovaného záchranného systému a plynaři jsou aktuálně přítomní ve Vlhké ulici v centru Brna. Někdo tam totiž v domě ukradl plynové trubky a hrozil výbuch.

Oznámení o úniku plynu se změnilo v manévry v centru Brna. V bývalém areálu Technických sítí Brno někdo z jedné budovy odcizil plynové potrubí a plyn nechal volně unikat z neuzavřené roury. Dům se tak naplnil plynem a hrozilo akutní nebezpečí výbuchu.

„Městská policie proto zalarmovala hasiče, plynaře i státní policisty, hlídky ve spolupráci uzavřely okolí a znepřístupnily prostory kolemjdoucím, aby nikdo nepřišel k újmě. Momentálně na místě stále probíhá zákrok všech jmenovaných složek,“ uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Neznámý zloděj je podezřelý ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře