Reklama
reklama

V bytě v Komárově našli strážníci tři mrtvé muže. Asi se otrávili plynem z karmy

V přízemním bytě v brněnském Komárově byli bez známek života nalezeni tři muži. Podle informací novin CENTRUM news se muži pravděpodobně otrávili plynem z karmy. Podle policie k násilnému trestnému činu nedošlo.

Strach o život svého pravidelného zákazníka měla dnes prodavačka z Komárova, v poledne proto přivolala hlídku městské policie. Svěřila se, že muže neviděla již přibližně týden, přestože obvykle u ní nakupoval prakticky denně. U jeho bytu v Plotní ulici pak strážníci zvonili a tloukli na dveře. Nikdo se ovšem neozýval.

Jedna ze sousedek z domu se ale domnívala, že muž by měl být snad v pořádku, protože měla pocit, že ještě dnes ráno slyšela z jeho bytu hudbu.

„Strážníci však pro jistotu vyšli ven, do bytu nahlédli oknem a posvítili baterkou. Přes sklo uviděli nohy ležící postavy a kvůli zjevnému ohrožení života přivolali hasiče, aby byt otevřeli. Uvnitř našli tři nehybné osoby a okamžitě přivolali záchrannou službu a státní policisty. Bohužel se ukázalo, že všichni tři lidé jsou již mrtví,“ dodal Ghanem.

V bytě nyní příčinu smrti tří mužů vyšetřuje policie. „ Výjezdová skupina aktuálně provádí ohledání místa nálezu a šetření veškerých okolností, které události předcházely. Příčinu smrti mužů ve věku 66, 60 a 59 let určí až nařízená pitva. Podle doposud zjištěných informací zatím nejsou známy skutečnosti, které by nasvědčovaly násilnému trestnému činu,“ uvedla mluvčí policie Petra Vedrová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře