Reklama
reklama

V Brně hořel výrobní areál v Králově Poli a les v Soběšicích. Zranil se jeden hasič

V Brně-Králově Poli vyhořel dnes před polednem menší výrobní areál v Kollárově ulici. Hasiči kvůli tomu ulici uzavřeli a vyhlásili druhý stupeň požárního poplachu. Plameny vzplanuly po jedenácté dopoledne, kolem 13. hodiny už byl oheň pod kontrolou. Při požáru si jeden hasič poranil nohu.

Oheň zřejmě vypukl v zastřešené proluce s nejasným využitím. Odtud se rozšířil do sousedního, přibližně 60 metrů dlouhého výrobního objektu s kancelářemi, šířil se pod střechou. Přibližně v polovině budovy se podařilo plameny zastavit. Výši škody ani příčinu požáru zatím vyšetřovatelé nevyčíslili. Na jedné z okolních staveb kvůli žáru popraskala i okna.

 

  

 

  

Dopoledne likvidovali hasiči také požár v lese poblíž Borové ulice v Brně-Soběšicích. Pomocí vrtulníku našli ohnisko o rozloze 50 krát 100 metrů. Vrtulník, který přistával na místním hřišti, používali také při hašení. Kvůli suchu a horku jsou požáry lesa v těchto dnech nebezpečné.

 

  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře