Reklama
reklama

Už více než patnáct let nesmí řídit. Přesto muž vesele usedal za volant

Řidič osobního auta Škoda Favorit nezastavil na pokyn policejní hlídky a pokračoval v jízdě. Došlo k tomu ve středu pár minut před sedmou hodinou ranní v Moravském Krumlově. S ujížděním před policií však neměl šanci a po několika stech metrech nakonec zastavil.

Při kontrole muž nepředložil řidičský průkaz. „Dalším šetřením jsme zjistili, že mu koncem roku 1998 Okresní soud v Uherském Hradišti tuto činnost zakázal na dobu čtyř let. Od té doby byl několikrát ve vězení a zákaz činnosti byl tedy přerušen pobytem za mřížemi. Zákaz řízení motorových vozidel mu měl skončit v lednu 2015,“ popsala prohřešky muže policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová. Šestatřicetiletý muž z Uherskohradišťska je nyní důvodně podezřelý ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Hrozí mu až dva roky odnětí svobody.

Také další muž, kterého včera přistihla policejní hlídka, nesmí v současné době řídit motorová vozidla. Před šestou hodinou ranní projížděl s osobním vozem obcí Mikulovice. „Jedná se o sedmatřicetiletého muže z Třebíčska, který má platnou blokaci řidičského oprávnění, potvrdila mluvčí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře