Reklama
reklama

Útočník v Brně pobodal známého. Poté si sedl na lavičku a počkal na policejní hlídku

Brněnští kriminalisté z 1. oddělení v těchto dnech zahájili trestní stíhání dvaadvacetiletého cizince pro těžké ublížení na zdraví. 

Minulý týden se rozhodl svérázným způsobem vyřizovat účty se svým známým, kterému dlužil peníze. Dvojice se potkala na Palackého třídě a došlo k potyčce, během které cizinec vytáhl z kapsy kuchyňský nůž a třiatřicetiletého muže bodl. Incidentu bylo přítomno několik svědků. Útočník poté zůstal na místě, nůž hodil do odpadkového koše a usedl na lavičku, kde počkal do příjezdu policejní hlídky. Za jeho jednání mu může hrozit až desetiletý trest odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Začíná období viróz, a ačkoliv jde o nepříjemné onemocnění, většinou jeho léčba nevyžaduje zásah záchranářů a výjezd resuscitačního vozu. Jihomoravští záchranáři přesto evidují desítky hovorů denně...
14.11.2018 - 15:30
V pondělí dopoledne přijali policisté stručné oznámení o tom , že se mezi auty ve Štouračově ulici prochází kůň bez doprovodu.
14.11.2018 - 15:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Úřad začne vracet peníze rezidentům, kteří za první auto před změnou ceníku zaplatili 600 korun. Změna se týká druhé vlny parkování. Vrácení peněz je ale podmíněné žádostí.
14.11.2018 - 07:00
Ruské kolo na Moravském náměstí už stojí Foto: Centrum news
Už za deset dní v Brně začne opravdová vánoční atmosféra. Vánoční trhy na čtyřech brněnských náměstí odstartují 23. listopadu, takže intenzivní přípravy na vánoční Brno jsou v plném proudu.
13.11.2018 - 13:58
Koncerty se uskuteční v DRFG aréně Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Legendární kapela Lucie dnes v Ostravě startuje své turné, na kterém zahraje nejen své hity, ale také písničky z nového alba EvoLucie. V Brně bude mít rovnou dva koncerty, které se uskuteční 17. a 18...
13.11.2018 - 06:00
Dělníky vystřídají stánky Foto: MMB
Po několika měsících se otevírá opravené Dominikánské náměstí. Při celkové rekonstrukci byly opraveny všechny inženýrské sítě, proběhl archeologický výzkum, na hotové náměstí pak přibyly stromy a...
12.11.2018 - 19:40
Komentáře