Reklama
reklama

Uloupené peníze si zloděj neužil, zadržel ho kriminalista v civilu

Přesně podle přísloví „Příležitost dělá zloděje.“ se řídil padesátiletý muž ve středu večer. Když bloumal Trnkovou ulicí, všiml si trafikantky, která právě počítala tržbu.

Brno - Muž bleskově vstoupil do prodejny, dostal se za pult a ženu od kasy odstrčil. Zmocnil se asi třinácti set korun a z místa se snažil uprchnout.

Notně vyděšená prodavačka ho začala po ulici pronásledovat a přitom křičela o pomoc. Pachatel v tu chvíli běžel vstříc muži se psem.

K jeho smůle se jednalo o kriminalistu ve volnu. Ten ho jedním rychlým chvatem srazil na zem a zaklekl.

Vzápětí prostřednictvím oloupené ženy přivolal na místo policejní hlídku, která si pachatele převzala k dalším opatřením. 

Muž své jednání označil za zkrat, ovšem i tak byl obviněn ze zvlášť závažného zločinu loupež. Za mřížemi si tak může pobýt až deset let.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře