Reklama
reklama

Uloupené peníze si zloděj neužil, zadržel ho kriminalista v civilu

Přesně podle přísloví „Příležitost dělá zloděje.“ se řídil padesátiletý muž ve středu večer. Když bloumal Trnkovou ulicí, všiml si trafikantky, která právě počítala tržbu.

Brno - Muž bleskově vstoupil do prodejny, dostal se za pult a ženu od kasy odstrčil. Zmocnil se asi třinácti set korun a z místa se snažil uprchnout.

Notně vyděšená prodavačka ho začala po ulici pronásledovat a přitom křičela o pomoc. Pachatel v tu chvíli běžel vstříc muži se psem.

K jeho smůle se jednalo o kriminalistu ve volnu. Ten ho jedním rychlým chvatem srazil na zem a zaklekl.

Vzápětí prostřednictvím oloupené ženy přivolal na místo policejní hlídku, která si pachatele převzala k dalším opatřením. 

Muž své jednání označil za zkrat, ovšem i tak byl obviněn ze zvlášť závažného zločinu loupež. Za mřížemi si tak může pobýt až deset let.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Čtrnáctiletou dívku včera ve čtyři hodiny ráno podpíraly v Králově Poli tři další děti.
16.09.2018 - 18:21
Nezáleží na tom, zda patříte k vyznavačům aktivního životního stylu, plánujete založit rodinu či naopak vyhledáváte klid a možnosti k zaslouženému relaxu. Uvažujete-li nad koupí nového bydlení a...
16.09.2018 - 08:29
Komentáře