Reklama
reklama

Ukradené peníze z herny skončily znovu v automatech

Možná dvanáct hodin se radoval z úspěšné výpravy do kuřimské herny dvaatřicetiletý muž. Nad ránem se mu podařilo po poničení okna a dveří z podniku odcizit trezor s finanční hotovostí a další věci.

Se svým stejně starým kamarádem pak hned ráno koupili rozbrušovačku a trezor doma otevřeli. Poté vyrazili za zábavou. Do večera skoro čtyřicetitisícovou částku utratili za alkohol a většinu peněz prohráli v brněnských hernách.

Když se večer vraceli domů, podráždila je skutečnost, že jsou zamknuté dveře bytového domu, kde jeden z nich bydlí.

Poradili si jednoduše. Dveře prostě rozbili. Přivolané policejní hlídce byl jeden z mladíků hodně podezřelý. Náramně se podobal muži z kamerových záznamů, které kriminalisté získali z vykradené herny.

Hned první výslech jejich podezření potvrdil. Oba muži tak museli s pravdou ven. Nyní je jeden z nich stíhán za krádež, druhý pak za podílnictví.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře