Reklama
reklama

Ujížděl před policií z centra Brna. V Kuřimi "zapíchl" auto do kruhového objezdu

Dopravní nehodou skončila ranní honička řidiče osobního auta s hlídkou městské policie. Řidič ujížděl centrem Brna policistům až dvousetkilometrovou rychlostí. Na výjezdu z Brna vůz ujel, auto objevili policisté až později na kruhové křižovatcev Kuřimi. Řidič tam havaroval a z místa utekl. Proč ujížděl, zatím není jasné.

Vše začalo podle informací České televize na Moravském náměstí v centru Brna, kde stálo odstavené auto se spuštěnými výstražnými světly. Hlídka městské policie chtěla u vozu zastavit, aby řidičovu nabídla pomoc. Strážníci si totiž mysleli, že vůz má nějakou poruchu. V tu chvíli ale řidič ze zatím neznámých důvodů šlápl na plyn a snažil se z místa odjet.
Ulicemi Brna se řítil místy až dvousetkilometrovou rychlostí. Policisté si za řidičem raději nechávali odstup, aby ho zbytečně nedohnali k ještě rychlejší jízdě. Pronásledované auto se jim nakonec ztratilo z dohledu.

O pár minut později řidič havaroval na kruhovém objezdu u Kuřimi. Ze zdemolovaného auta utekl. Policie zatím podrobnosti případu nekomentovala.

 

  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře