Reklama
reklama

Ujížděl před policií z centra Brna. V Kuřimi "zapíchl" auto do kruhového objezdu

Dopravní nehodou skončila ranní honička řidiče osobního auta s hlídkou městské policie. Řidič ujížděl centrem Brna policistům až dvousetkilometrovou rychlostí. Na výjezdu z Brna vůz ujel, auto objevili policisté až později na kruhové křižovatcev Kuřimi. Řidič tam havaroval a z místa utekl. Proč ujížděl, zatím není jasné.

Vše začalo podle informací České televize na Moravském náměstí v centru Brna, kde stálo odstavené auto se spuštěnými výstražnými světly. Hlídka městské policie chtěla u vozu zastavit, aby řidičovu nabídla pomoc. Strážníci si totiž mysleli, že vůz má nějakou poruchu. V tu chvíli ale řidič ze zatím neznámých důvodů šlápl na plyn a snažil se z místa odjet.
Ulicemi Brna se řítil místy až dvousetkilometrovou rychlostí. Policisté si za řidičem raději nechávali odstup, aby ho zbytečně nedohnali k ještě rychlejší jízdě. Pronásledované auto se jim nakonec ztratilo z dohledu.

O pár minut později řidič havaroval na kruhovém objezdu u Kuřimi. Ze zdemolovaného auta utekl. Policie zatím podrobnosti případu nekomentovala.

 

  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Komentáře