Reklama
reklama

Ujížděl před policií z centra Brna. V Kuřimi "zapíchl" auto do kruhového objezdu

Dopravní nehodou skončila ranní honička řidiče osobního auta s hlídkou městské policie. Řidič ujížděl centrem Brna policistům až dvousetkilometrovou rychlostí. Na výjezdu z Brna vůz ujel, auto objevili policisté až později na kruhové křižovatcev Kuřimi. Řidič tam havaroval a z místa utekl. Proč ujížděl, zatím není jasné.

Vše začalo podle informací České televize na Moravském náměstí v centru Brna, kde stálo odstavené auto se spuštěnými výstražnými světly. Hlídka městské policie chtěla u vozu zastavit, aby řidičovu nabídla pomoc. Strážníci si totiž mysleli, že vůz má nějakou poruchu. V tu chvíli ale řidič ze zatím neznámých důvodů šlápl na plyn a snažil se z místa odjet.
Ulicemi Brna se řítil místy až dvousetkilometrovou rychlostí. Policisté si za řidičem raději nechávali odstup, aby ho zbytečně nedohnali k ještě rychlejší jízdě. Pronásledované auto se jim nakonec ztratilo z dohledu.

O pár minut později řidič havaroval na kruhovém objezdu u Kuřimi. Ze zdemolovaného auta utekl. Policie zatím podrobnosti případu nekomentovala.

 

  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Komentáře