Reklama
reklama

Trojice zlodějů okradla ženu o kabelku. Celou akci sledovali na kamerách strážníci

Brněnští strážníci i policie řeší případy krádeží, kdy zloději mnohdy spolupracují ve skupinkách, část z nich odvede pozornost okradených a další je mezitím připraví o cennosti. Přesně takovou "zlodějskou akci" předvedli zloději v Denisových sadech, kde o kabelku přišla dvacetiletá dívka.  

Včera večer si kamerový dispečer na monitoru všiml, že v Denisových sadech tři mladíci odcizili dvacetileté dívce kabelku. Strážníkům Jednotky operativního zásahu obratem předal jejich popis a ti osmnáctiletého, sedmnáctiletého a šestnáctiletého chlapce vypátrali na tramvajovém ostrůvku v Husově ulici.

„Sedmnáctiletý mladík měl dámskou kabelku pověšenou na rameni a z kapes vytáhl mobilní telefon a peněženku, o nichž prohlásil, že byly údajně uvnitř tašky. Další hlídka mezitím našla poškozenou, která vše potvrdila tak, jak to popsal zaměstnanec Centrálního dohledového pracoviště,“ uvedl mluvčí policie Jakub Ghanem.

Strážníci našli i jednoho dalšího svědka. K mladíkům přivolali státní policii pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu. „K dopadení podezřelých tentokrát přispělo rychlé oznámení od našeho kamerového dispečera, ale stejně důležité je, aby  oběti samy neváhaly a bez otálení vše zatelefonovaly na tísňovou linku 156 nebo 158,“ dodal mluvčí strážníků.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře