Reklama
reklama

Tři muži řídili zdrogovaní

Policie odhalila v noci na Znojemsku tři řidiče pod vlivem pervitinu. 

Test na přítomnost drog odhalil u jednatřicetiletého řidiče marihuanu a pervitin. Řidič uvízl v policejní síti v noci na dnešek, když projížděl v osobním voze VW Golf Moravským Krumlovem. Dopadený u sebe navíc neměl osobní doklady a jeho autu v březnu loňského roku propadla technická kontrola.

Další dva muže, kteří řídili po dávce pervitinu, dopadli policisté včera odpoledne přímo ve Znojmě. Jednalo se o třiadvacetiletého řidiče ve VW Golf a pětadvacetiletého řidiče osobního vozu Mitsubishi. Oba odmítli následné lékařské vyšetření a oběma policie na místě zadržela řidičský průkaz.

Všem třem mužům hrozí ve správním řízení sankce pětadvacet až padesát tisíc korun a zákaz řízení na jeden až dva roky.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře