Reklama
reklama

Tramvaj srazila v Lidické ulici při přecházení ženu. Ta na místě zemřela

V pátek dvě minuty před pátou hodinou odpoledne vkročila před tramvaj v Lidické ulici žena. Tramvaj ji srazila, žena nehodu bohužel nepřežila. Policie prosí všechny, kteří nehodu viděli, aby se ozvali na linku 158. 

Nehoda se na rušné ulici podle policejní mluvčí Petry Vedrové stala mimo přechod pro chodce. Proto policisté nehodu dál vyšetřují a hledají svědky. „Chceme požádat všechny, kdo nehodu viděli, aby se ozvali na linku 158," uvedla mluvčí.

Žena pravděpodobně z nepozornosti vstoupila do silnice a zaplatila za to životem. Srazila ji tramvaj číslo šest jedoucí z Králova Pole směrem do centra, kterou řídila řidička. „Podle řidičky vkročila do kolejiště těsně před tramvají. Stroj už se nepovedlo včas zastavit," uvedla k nehodě mluvčí dopravního podniku Linda Hailichová.

Na místě události byl po dobu vyšetření dopravní nehody policií a Drážní inspekcí omezen provoz. Dopravní podnik města Brna zajistil cestujícím náhradní dopravu autobusy.

Místo v Lidické ulici – mezi parkem a Lužánky a městským divadlem, kde v pátek zemřela žena, je nehodami pověstné. Přes tramvajový pás tam často přejíždí a odbočují auta a přebíhají lidé mimo přechody pro chodce.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře