Reklama
reklama

Tragická nehoda zastavila dálnici D1. Tři lidé, pravděpodobně cizinci, zemřeli

Tři oběti na životech má tragická dopravní nehoda, ke které došlo v pondělí krátce před desátou hodinou večer v prostoru 181. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno. Při střetu osobního vozidla Renault Clio, jehož řidič se zatím z nezjištěných příčin dostal do protisměru, s Opelem Zafira zemřel na místě řidič Renaultu, který ve voze cestoval sám. Těžkým zraněním na místě podlehla i spolujezdkyně z vozidla Opel; po převozu do nemocnice zemřela mladá žena a další tři spolucestující z Opelu utrpěli zranění.

"Hasiči přijeli na místo ve 22.18 v době, kdy již záchranná služba zasahovala a poskytovala pomoc zraněným. V jednom z vozidel zůstal zaklíněný řidič. Ve druhém spolujezdkyně. Oba havarované vozy měly zahraniční registrační značky," uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

Záchranná služba konstatovala u obou zaklíněných smrt a hasiči proto těla vyprošťovali až po zadokumentování nehody policii. V prvních chvílích pomáhali záchranářům a lékařům s ošetřováním zraněných.

Dálnice byla uzavřena a policisté odkláněli dopravu přes Ostrovačice a Kývalku až do jedné hodiny ranní, kdy byl provoz v místě obnoven. "Kriminalisté nyní zjišťují veškeré okolnosti dopravní nehody a zejména to, proč se řidič Renaultu dostal do protisměru. Policejní psycholog poskytuje krizovou intervenci ostatním účastníkům nehody a jejich příbuzným," uvedla mluvčí policie Petra Vedrová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře