Reklama
reklama

Svědci výrazně pomohli strážníkům dopadnout mladíky podezřelé z vykrádání vozidel

Ve středu v pozdních večerních hodinách zatelefonovali na tísňovou linku 156 společně dva svědci, kterým strážníci připisují hlavní zásluhu na dopadení dvou mužů podezřelých z vykrádání vozidel. 

Volající dispečerům městské policie podrobně líčili aktuální dění v Grohově ulici, kde si údajně mladíci ve věku osmnácti a čtrnácti let otevřeli zaparkované osobní auto, a když prohledali jeho interiér, přesunuli se prý do vedle stojící dodávky a znovu se zajímali o odložené věci. Jakmile svědci během hovoru uviděli přijíždějící hlídku, prostřednictvím strážníka na operačním středisku ji dokonce navedli až k podezřelým, kteří se v mezičase vydali směrem na Úvoz. Díky tomu, že volající zůstali rozvážní a věcní, dopadli strážníci oba muže v potemnělé ulici během chvíle. Muži se hlídky udiveně ptali, proč je zastavila, a sami hned nabídli vysvětlení, že se jen procházeli po městě a kouřili marihuanu. Dispečeři linky 156 se následně se svědky znovu telefonicky spojili, a ti jim potvrdili, že se skutečně jedná o podezřelé mladíky. Hlídku i údajné zloděje měli totiž stále na dohled. Strážníci předali oba muže státním policistům pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Muže, který v parku pod Petrovem zkolaboval, brněnští policisté asi půl hodiny oživovali. V nemocnici se zjistilo, že muž je nakažen žloutenkou typu C. Teď se musí strážníci nechat vyšetřit.
18.12.2017 - 07:20
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Komentáře