Reklama
reklama

Strom spadl na autobus v Zastávce u Brna, zranil tři cestující včetně dítěte

Bouřka, která řádila z noci na dnešek, způsobila zřícení stromu na autobus zaparkovaný v Zastávce u Brna, při němž došlo k lehkému dvou dospělých lidí a jednoho dítěte. Během čtyř hodin vyjeli jihomoravští hasiči k sedmadvaceti událostem, z toho u dvaceti se jednalo o spadené stromy.

Autobus stál v Zastávce u Brna u vlakového nádraží o půl deváté večer. Strom ohrozil tři ze šesti cestujících. „Strom byl rozřezán a pomocí jeřábu z autobusu odstraněn,“ uvedl mluvčí hasičů David Jirouš. Zraněné na místě ošetřovali zdravotníci.

 

Další případ způsobený bouřkou řešili hasiči na Brněnské přehradě, kde se snažili odchytit člun. Ten se utrhl a uplaval i s dřevěnou boudou, v níž byl zaparkován.

 

Během noci spolupracovalo s šestnácti profesionálními jednotkami i čtrnáct dobrovolných. Nejvíce zásahů měli hasiči na Vyškovsku, Znojemsku, Blanensku a Brněnsku. Bouřka ale nebyla tak silná jako na Vysočině.   

 

      

 

      

 

   

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře