Reklama
reklama

Střílel na ulici a nadýchal 2,6 promile

V pondělí večer vyjížděly policejní hlídky do ulice Plotní, kde měl neznámý muž střílet do telefonní budky a také ji rozbíjet.

Policisté podle popisu zahájili pátrací akci a zanedlouho si všimli podezřelého, jak nastupuje do auta. Později zjistili, že jeho osádka neměla o předchozím řádění muže žádnou informaci. Po několika metrech policisté vozidlo zastavili. Na zadním sedadle seděl muž s rukama od krve. Na dotaz hlídky odpověděl, že upadl na cestě z restaurace. Při důkladné prohlídce vozidla muži zákona objevili plynovou pistoli s prázdným zásobníkem. Po opětovném dotazu už osmatřicetiletý muž přiznal, že střílel i rozbil telefonní budku. Jako důvod svého jednání uvedl hádku se ženou, podnapilost a hlavně svou potřebu na něčem se vyřádit. Noc strávil v policejní cele a ve zkráceném řízení čelí podezření z výtržnictví.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře