Reklama
reklama

Strážníky zaměstnal sousedský spor. Ohnutý plot byl prý odvetou za poničené květiny

Oprava plotu otevřela staré rány z vleklého sporu mezi dvěma sousedkami z Maloměřic. 

Sedmašedesátiletá žena si na lince 156 postěžovala, že jí sousedé při stavbě nového plotu poničili vypěstované květiny. Strážníky zavedla do zahrady a ukázala jim polámané růže, chryzantémy, ibišek, ostálku, okrasný keřík jménem buxus a několik dalších rostlin. Sousedé jí údajně kromě toho také vulgárně vynadali, že si za škodu může sama, protože květiny vysázela příliš blízko pletiva. Třiapadesátiletá žena z vedlejšího domu ale jednoznačně odmítala, že by sousedku urážela. Hlídku naopak upozornila na ohnutý sloupek plotu, který prý poškodila starší žena, když se ho pokusila vyvrátit z betonové patky. S ohledem na to, že spor trvá již delší dobu, postoupili strážníci případ k projednání u přestupkové komise. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Sportovní a rekreační areál Kraví hora oslaví v sobotu 25. května 15 let od otevření krytého bazénu a zrekonstruovaného venkovního areálu včetně koupaliště.
23.05.2019 - 10:30
Vizualizace Pohořelce Foto: MMB
V těchto dnech roste na Pohořelci u Malinovského náměstí architektonická instalace, která pomůže zanedbaný kout na pár týdnů přeměnit na živé místo určené k setkávání. Připravovaný festival „Kam...
23.05.2019 - 08:00
Hledaný muž Foto: PČR JMK
Hledaný muž ukradl v kasinu v Popůvkách číšnici peněženku, která v sobě měla více než sto tisíc korun. Policie zná totožnost muže. Nyní po muži policisté pátrají.
22.05.2019 - 13:52
Vítězná fotka Foto: MMB
Sté výročí vzniku Velkého Brna oslavuje město kromě jiných aktivit i fotosoutěží. Po dvou týdnech zná soutěž své vítěze. Nejvíce zabodovala fotka z Maloměřic.
22.05.2019 - 08:11
Muž z Blanska z okna v ulici Bezručova vyskočil dnes o půl šesté ráno. Zdravotníci se jej pokusili resuscitovat. Neúspěšně.
21.05.2019 - 19:40
Brněnské koupaliště Riviéra letos pro návštěvníky chystá řadu novinek – přibudou například dvě venkovní převlékací kabinky, nová lehátka a devět stanů sloužících pro oddech ve stínu. Rozšířila se i...
21.05.2019 - 15:32
Komentáře