Reklama
reklama

Strážník se ve svém volnu zastal napadeného hocha

Ostrá hádka mezi mladším mužem a chlapcem, kteří stáli v pondělí odpoledne na Staré osadě u automatu na mléko, vyústila v nebezpečné napadení mladšího z nich, a to právě ve chvíli, kdy na blízké zastávce čekal strážník mimo službu.

Pracovník městské policie ihned přišel k agresivnímu šestadvacetiletému muži, prokázal se služebním průkazem a vyzval ho, aby protiprávního jednání zanechal. Ten ovšem na výzvu nereagoval a pokoušel se dále na čtrnáctiletého hocha útočit pěstmi. Strážník tedy jako donucovací prostředky použil hmaty a chvaty, útočníka znehybnil a přivolal hlídku. Ta musela agresivnímu muži pro jeho nekontrolovatelné chování přiložit pouta, a poté ho pro podezření ze spáchání trestného činu předala k dalšímu šetření republikové policii. Napadenému chlapci strážníci mezitím přivolali sanitku, která ho převezla k vyšetření do dětské nemocnice. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře