Reklama
reklama

Strážníci zabránili vloupání do prodejny potravin. Mladíka zadrželi přímo při činu

Brněnským strážníkům se v úterý brzy ráno podařilo bleskově dopadnout muže přímo při vloupání do prodejny potravin. 

. Podezřelého spatřila nejprve obsluha kamer městské policie, když se pohyboval v blízkosti obchodu a chvíli nato vnikl dovnitř ventilačním okénkem. Operační středisko proto obratem vyslalo do Husovy ulice čtyři nejbližší hlídky, ta nejrychlejší dorazila na místo během několika desítek sekund. Osmnáctiletého mladíka spatřila přes prosklené dveře a vyzvala ho, aby okamžitě vyšel ven. Na ulici strážníci muže spoutali, a když kontrolovali, jestli je ozbrojený, našli u něj šest injekčních stříkaček. Do centra města přivolali státní policisty a případ jim předali pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře