Reklama
reklama

Strážníci u poškozené atrakce přistihli muže s velkými kleštěmi

Muže s kapucí na hlavě, který se pod bundou snažil ukrýt větší předmět, si v neděli nad ránem všimla hlídka městské policie při kontrole v Brně-Ivanovicích. 

Když k němu strážníci přistoupili a zajímali se, co má u sebe, vytáhl zpod bundy velké pákové štípací kleště a tvrdil, že je našel na zemi, když se vracel z restaurace. Proč má na rukou modré gumové rukavice ale jednatřicetiletý muž nedokázal strážníkům nijak uspokojivě vysvětlit. Mezitím už jiná hlídka zjistila, že na nedalekém dětském hřišti není jedna z atrakcí a na konstrukci, kde byla zavěšena, zůstaly jen dva řetízky. Po chvíli pak strážníci kruhovou lanovou síť, která ze hřiště zmizela, našli opřenou o blízké křoví. Protože přesnou výši škody nebylo možné v danou chvíli vyčíslit, strážníci vyrozuměli republikové policisty a po konzultaci s nimi případ předali k dořešení správnímu orgánu. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře