Reklama
reklama

Strážníci u poškozené atrakce přistihli muže s velkými kleštěmi

Muže s kapucí na hlavě, který se pod bundou snažil ukrýt větší předmět, si v neděli nad ránem všimla hlídka městské policie při kontrole v Brně-Ivanovicích. 

Když k němu strážníci přistoupili a zajímali se, co má u sebe, vytáhl zpod bundy velké pákové štípací kleště a tvrdil, že je našel na zemi, když se vracel z restaurace. Proč má na rukou modré gumové rukavice ale jednatřicetiletý muž nedokázal strážníkům nijak uspokojivě vysvětlit. Mezitím už jiná hlídka zjistila, že na nedalekém dětském hřišti není jedna z atrakcí a na konstrukci, kde byla zavěšena, zůstaly jen dva řetízky. Po chvíli pak strážníci kruhovou lanovou síť, která ze hřiště zmizela, našli opřenou o blízké křoví. Protože přesnou výši škody nebylo možné v danou chvíli vyčíslit, strážníci vyrozuměli republikové policisty a po konzultaci s nimi případ předali k dořešení správnímu orgánu. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
V centru Brna vzniká z iniciativy městské části Brno-střed zcela nový galerijní bod ve veřejném prostoru. Na Šilingrově náměstí, v místě souběhu ulic Dominikánské a Starobrněnské, dojde k vytvoření...
15.08.2017 - 07:40
Tísňovou linku brněnské městské policie využil včera po druhé hodině ráno svědek, který podle svých slov sledoval na parkovišti v Bohunické ulici zloděje.
14.08.2017 - 07:51
Dětské hřiště a pískoviště na náměstí 28. října dostalo novou ochranou plachtu.
12.08.2017 - 08:12
Komentáře