Reklama
reklama

Strážníci pátrali po muži se zbraní. Podezřelého ve spolupráci s policisty vyvedli z tramvaje

Poměrně rozsáhlá pátrací akce začala ve čtvrtek pozdě večer, když strážníci kontrolovali královopolskou hernu. Od jednoho z hostů se dozvěděli, že se v podniku pohyboval muž, který údajně manipuloval s krátkou střelnou zbraní.   

Zatímco muž hrál na automatech, měl prý pistoli položenou vedle sebe na parapetu. Po skončení hry si údajně zastrčil zbraň za pas a odešel. Hlídka si vzala popis podezřelého a informaci o tom, jak muž vypadá, obratem předala operačnímu středisku městské policie. Dispečeři do Králova Pole vyslali další dvě hlídky a kontaktovali i státní policisty. Hlídky po krátkém pátrání muže uviděly, jak nastupuje do přijíždějící tramvaje, a tak strážníci spěchali za soupravou a přes dispečink dopravního podniku domluvili, že vozidlo neodjede z další zastávky, dokud hlídky nevstoupí dovnitř a podezřelého nezajistí. Na zastávce Pionýrská strážníci společně se státními policisty vešli do vozidla a dvaatřicetiletého podezřelého bez jakéhokoli odporu vyvedli ven. U sebe měl skutečně pistoli, která se ovšem používá na hraní airsoftu. Na první pohled byla nerozpoznatelná od skutečné střelné zbraně a jednalo se o repliku pistole Colt 1911. Policisté vyloučili spáchání trestného činu a strážníci případ postoupili ke správnímu řízení pro podezření z přestupku podle zákona o zbraních a střelivu.

Autor: 
admin
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře