Reklama
reklama

Strážníci dopadli dvojici, která okradla spícího muže v Denisových sadech

Pracovník dohledového centra městské policie v neděli ráno zaměřil svoji pozornost na dvojici mužů v těsné blízkosti osoby spící na lavičce v Denisových sadech. 

Pod jednou z městských kamer si příchozí vyhlédli batoh, který měl padesátiletý muž u sebe, a zavazadlo důkladně prohledali. Přestože muž mezitím procitl, nedokázal svému okradení zabránit. Dvojice ve věku 20 a 26 let si však svou kořist neodnesla daleko. Klíčové informace už v tu dobu měli také strážníci, kteří oba muže v Biskupské ulici zastavili. Přestože si z batohu údajně vzali jen zapalovač a několik mincí, jsou teď podezřelí z trestného činu a hlídka městské policie je proto předala republikovým kolegům. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Muže, který v parku pod Petrovem zkolaboval, brněnští policisté asi půl hodiny oživovali. V nemocnici se zjistilo, že muž je nakažen žloutenkou typu C. Teď se musí strážníci nechat vyšetřit.
18.12.2017 - 07:20
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Komentáře