Reklama
reklama

Strážníci chytili čtveřici násilníků, kteří nad ránem napadli muže v centru Brna

Brněnským policistům se dnes brzy ráno podařilo bleskové dopadení čtyř osob podezřelých z loupežného přepadení. Napadený muž přišel o hotovost i boty a následně musel být převezen do nemocnice.

Kolem třetí hodiny prověřovali policisté informaci o mladém muži, který podle svědků ležel na Dornychu u vstupu do podchodu, kde jej také městské policie muže opravdu našla. Muž strážníkům sdělil, že ho napadla skupina neznámých lidí, poranili ho na hlavě i na rukou a údajně mu ukradli několik set korun a boty.

Celý incident naštěstí zaznamenal kamerový systém a popis podezřelých okamžitě putoval k hlídkám v terénu. Těm se postupně podařilo vypátrat a zadržet nejprve dva mladíky ve věku osmnáct a šestadvacet let, o chvíli později další hlídka dopadla třiadvacetiletou ženu a jednadvacetiletého mladíka. Všechny podezřelé strážníci předali státní policii pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu. Poraněnému muži strážníci poskytli pomoc a následně byl sanitkou převezen do úrazové nemocnice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Znojemští policisté dopadli muže, který ukradl horské kolo. Při vyšetřování navíc vyšlo najevo, že s podobnou krádeží má muž již předchozí zkušenosti.
24.08.2017 - 08:05
V průběhu letošního léta to byla v Brně jedna dopravní uzavírka za druhou, a vypadá to, že konce dopravních omezení se jen tak nedočkáme. Město má v plánu opravy ulic Gorkého a Arne Nováka, které...
23.08.2017 - 11:45
Milovníci kempování a táborníci mohou slavit. Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek v úterý zrušil zákaz rozdělávání ohňů. Nic tedy táborníkům nebrání v tom, opéci si poslední prázdninový...
23.08.2017 - 06:58
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
Komentáře