Reklama
reklama

Stará žena spadla do studny. V hloubce 25 metrů a ve vodě zemřela

Podmáčená půda v blízkosti studny na vodu způsobila tragédii na dvoře rodinného domu v Hrádku na Znojemsku. Do kráteru, který se okolo studny vytvořil, spadla osmdesátiletá žena. Hasiči ji  z pětadvaceti­metrové hloubky vytáhali, žena však již byla mrtvá.

Událost se hasiči dozvěděli v úterý před pátou odpoledne. „Oznamovatel sdělil, že vidí ženu na hladině v hloubce 25 metrů. Dále upřesnil, že žena nekomunikuje. Na základě těchto informací vyrazila k místu policie, zdravotnická záchranná služba a hasiči s lezeckou skupinou,“ uvedl  důstojník hasičů David Jirouš.

 

Podle policie jde o nešťastnou náhodu, zapříčiněnou podložím a dešti. Stará paní byla ve špatném čase na špatném místě.  "Pádem do hloubky utrpěla žena trauma a zůstala ve vodě. Po vytažení z kráteru mohl lékař už jen konstatovat smrt," dodala mluvčí jihomoravské záchranky Barbora Zuchová.

 

  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře