Reklama
reklama

Stará žena odešla z nemocnice do mrazu. Všimli si jí řidiči na sjezdu u dálnice D1

Jen ve slabé teplákové soupravě odešla dnes z nemocnice v Bohunicích čtyřiaosmdesátiletá žena. A v mrazivém počasí zamířila přímo na sjezd na dálnici D1. Ženy si naštěstí řidiči všimli a zavolali pomoc.

Starší dezorientované ženy, i přes mrazivé počasí oblečené pouze do fialové teplákové soupravy, si v pondělí po poledni jako první všimla řidička projíždějící ulicí Vídeňskou. A zavolala o pomoc brněnské strážníky. „Jednotka operačního zásahu po krátké době nalezla 84letou ženu, jak se pohybuje v protisměru v nebezpečném úseku, kde se nachází sjezd na dálnici,“ potvrdil mluvčí strážníků Michal Simandl. Dotyčná žena měla být hospitalizována v nemocnici, ze které se jí podařilo odejít. Policisté tedy na místo přivolali sanitu, která silně podchlazenou ženu převezla zpět do nemocnice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře