Reklama
reklama

Sokovi v lásce poškodil na autech hned čtyři pneumatiky

Alkohol a hodně rozbouřené emoce byly špatnými rádci pro dvaatřicetiletého muže z Pohořelicka. Ten zjistil nevěru své dnes již bývalé partnerky a rozhodl se pomstít muži, s nímž si žena užívala.

Než ale muž vyrazil do akce, pořádně si přihnul. Nebylo tedy divu, když se nad ránem přes plot dostával na pozemek vedle rodinného domku soka v lásce, si jej tento všimnul. Než devětatřicetiletý majitel domu stačil zareagovat, nezvaný muž na dvojici odstavených osobních automobilů poškodil celkem čtyři pneumatiky. Pak zmizel.

„Pro policisty nebylo zvláštním problémem muže obratem vypátrat. Majitel domu jej totiž bezpečně poznal. Opilý muž, který nadýchal půldruhé promile, se k akci, při níž způsobil škodu za více než deset tisíc korun, přiznal. Nyní je stíhán pro poškození cizí věci a porušování domovní svobody,“ uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře