Reklama
reklama

Smrt cyklisty: Lidé ho dnes ráno našli u hradu Veveří

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti cyklisty, kterého našli ráno bez známek života u hradu Veveří. Pokud postrádáte příbuzného nebo známého, který vyrazil na výlet na kole, ozvěte se policistům na linku 158.

„Operační důstojník dnes ráno přijal oznámení o nálezu cyklisty bez známek života u hradu Veveří. Na místo vyrazili policisté z bystrckého obvodního oddělení i jejich kolegové z dopravního inspektorátu. Dle odhadu lékařů nastala smrt přibližně v neděli večer,“ uvedl k případu mluvčí policie Pavel Šváb.

To, proč sjel muž ze silnice, není v tuto chvíli jasné. Cyklista zhruba ve věku 50 let byl 180 cm vysoký, měl prošedivělé vlasy a knír. Na sobě měl žlutou reflexní bundu (zn. Freerace), černo-červené cyklistické kalhoty (zn. Espace), nášlapné šedomodré boty (Adidas). Život mu nezachránila ani bílo-červená přilba (SH plus). Na ruce měl pánské hodinky (Aurol). Jel na černém horském kole Superior.

„Pokud postrádáte příbuzného nebo známého, který vyrazil na výlet na kole, ozvěte se policistům na linku 158. Uvítáme také informace o nehodovém ději, případně o výskytu cyklisty, který jel pravděpodobně ve směru od Brna ve včerejších večerních hodinách,“ dodal Šváb.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře