Reklama
reklama

Slíbil letenky a nedodal je. Podvodem získal milion korun

Muž z Brněnska, který vystupoval jako majitel cestovní kanceláře, slíbil dodat letenky, po vyplacení zálohy ale s objednavatelem letenek přestal komunikovat. Případ nyní šetří policie.

K více než miliónu korun poměrně snadno přišel jedenačtyřicetiletý muž. Ten jako majitel cestovní kanceláře využil poptávky po levných letenkách. Dohodl se s jinou cestovní kanceláří na dodání šestašedesáti letenek. Po jejich rezervaci požadoval vyplacení zálohy. Když tuto dostal, tak rezervace zrušil a s obchodním partnerem přestal komunikovat.

Navlas stejně jednal i v dalším případě. To jej se zakázkou zajištění šesti letenek oslovil čtyřiatřicetiletý cizinec. Podvodník, který vystupoval jako zástupce vlastní firmy, tak způsobil poškozeným škodu za více než milión korun. Nyní je stíhán pro podvod.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře