Reklama
reklama

Slíbil letenky a nedodal je. Podvodem získal milion korun

Muž z Brněnska, který vystupoval jako majitel cestovní kanceláře, slíbil dodat letenky, po vyplacení zálohy ale s objednavatelem letenek přestal komunikovat. Případ nyní šetří policie.

K více než miliónu korun poměrně snadno přišel jedenačtyřicetiletý muž. Ten jako majitel cestovní kanceláře využil poptávky po levných letenkách. Dohodl se s jinou cestovní kanceláří na dodání šestašedesáti letenek. Po jejich rezervaci požadoval vyplacení zálohy. Když tuto dostal, tak rezervace zrušil a s obchodním partnerem přestal komunikovat.

Navlas stejně jednal i v dalším případě. To jej se zakázkou zajištění šesti letenek oslovil čtyřiatřicetiletý cizinec. Podvodník, který vystupoval jako zástupce vlastní firmy, tak způsobil poškozeným škodu za více než milión korun. Nyní je stíhán pro podvod.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Komentáře