Reklama
reklama

Skupinka u brněnského hlavního nádraží okradla mladíka o boty

Kriminalisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc se ztotožněním podezřelých.  

Brněnští kriminalisté z 1. oddělení stále vyšetřují případ loupežného přepadení, ke kterému mělo dojít před dvěma týdny. O půl čtvrté ráno u brněnského hlavního nádraží napadla skupinka osob čtyřiadvacetiletého mladíka, kterému následně sebrala boty a peněženku. Jednalo se o pět mladíků a jednu ženu. Útočníci se následně vydali do podchodu, kde se je napadený snažil dostihnout a svůj majetek získat zpět, místo toho ovšem utržil další rány pěstí. Strážníkům městské policie se podařilo čtyři podezřelé na místě zadržet. Kriminalisté ovšem pátrají i po dalších dvou mladících a žádají o pomoc veřejnost. 

Policie žádá veřejnost o informace, které by mohly pomoci ztotožnit dvojici podezřelých na fotografiích, aby neprodleně sdělili na tísňovou linku 158.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře