Reklama
reklama

Školáci přepadli na zastávce dvanáctiletého chlapce! Vzali mu 100 korun a klíče

Nepříjemnou zkušenost má za sebou dvanáctiletý chlapec, kterého na tramvajové zastávce v Brně přepadli, okradli a zbili jeho vrstevníci. Oba výtečníci skončili díky zásahu mužů z bezpečnostní agentury v rukou policie.

Povedená dvojice mladíků ve věku 14 a 15 let si o víkendu vyhlédla na zastávce na Nových Sadech dvanáctiletého chlapce. Přistoupili k němu, chytili ho za ruce, sebrali mu sto korun a klíče, poté ho udeřili do obličeje a dali se na útěk. Situaci ale zpovzdálí zaregistroval muž, který pracuje u bezpečnostní agentury v obchodním domě. Zrovna se s kolegou vraceli domů. V napadeném chlapci poznal syna svého známého, a tak muži z ostrahy vzali spravedlnost do svých rukou a pustili se do pronásledování mladíků.

„Jednoho podezřelého se jim podařilo chytit hned, druhého zanedlouho v křižovatce ulic Opuštěná a Uhelná, kde se mladý zloděj před neohroženou dvojící dokonce drze schoval do naprosto cizího vozidla, které zastavilo v křižovatce na červenou,“ popsala honičku mluvčí policie Andrea Straková.

Oba výtečníci nakonec skončili na služebně, kde měli co vysvětlovat kriminalistům. Za loupež může staršímu z dvojice nyní hrozit i pětileté vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře