Reklama
reklama

Sezona „řetízkářů“ začíná. Na zastávce Údolní přišla o zlato důchodkyně

V sobotu kolem osmé hodiny večer vyšetřovali policisté první letošní krádež řetízku v tramvaji. V teplém počasí totiž ženy odhalily dekolty a šperky v nich lákají nenechavce. Ti využili chvilky nepozornosti starší ženy a řetízek jí bez ostychu strhli.

O řetízek přišla na zastávce Údolní šestasedmdesátiletá žena.  „Policisté kontrolovali v souvislosti s případem trojlístek osob, odpovídající popisu. Dva muži a jedna žena s policisty údajně krádež v tramvaji viděli, ale neměli s ní nic společného. Jejich popis události se podstatně lišil,“ popsal mluvčí policie Pavel Šváb.

Povedená trojice navíc uvedla, že spěchá na vlak do Třebíče. Když je hlídka upozornila, že míří na opačnou stranu, změnili taktiku. Prý hledají vchod do porodnice. Na dotaz, že kolem něj ze zastávky šli a teď jej „hledají“ na druhé straně objektu, už odpověď najít nedokázali. Policisté z oddělení hlídkové služby je proto převezli na nejbližší obvodní oddělení. „Všichni tři jsou podezřelí z krádeže, případ je i nadále v šetření,“ dodal mluvčí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře