Reklama
reklama

Šestatřicetiletý muž přišel vyhrožovat údajnému dlužníkovi do zaměstnání

Své nevyřízené účty se svérázným způsobem rozhodl řešit šestatřicetiletý muž z Brna. Včera dopoledne navštívil obchod v ulici Vídeňské a kontaktoval jednoho ze zaměstnanců, po kterém chtěl splatit domnělý dluh. 

Čtyřiatřicetiletému muži vyhrožoval násilím a chtěl po něm dvacet tisíc. Poškozený mu ze strachu přislíbil, že mu peníze předá po výplatě, což muže neuspokojilo a vynutil si klíče od vozidla s tím, že mu auto vrátí, až donese uvedený obnos. Poté z prodejny odešel. Asi za třicet minut telefonoval, že nemůže vůz najít. Zaměstnanec obchodu tedy vyšel ven a k svému autu ho dovedl. V nádrži ovšem nebylo dostatek benzínu, a tak muž požadoval po údajném dlužníkovi, aby jel s ním a případně ho domů dotlačil.  Společně tedy jeli až do Slatiny, kde poškozený vystoupil na zastávce, vrátil se zpět do zaměstnání a kontaktoval policii. Ještě včera skončil podezřelý v cele a případem se dále zabývají kriminalisté prvního oddělení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře