Reklama
reklama

Šestatřicetiletý muž přišel vyhrožovat údajnému dlužníkovi do zaměstnání

Své nevyřízené účty se svérázným způsobem rozhodl řešit šestatřicetiletý muž z Brna. Včera dopoledne navštívil obchod v ulici Vídeňské a kontaktoval jednoho ze zaměstnanců, po kterém chtěl splatit domnělý dluh. 

Čtyřiatřicetiletému muži vyhrožoval násilím a chtěl po něm dvacet tisíc. Poškozený mu ze strachu přislíbil, že mu peníze předá po výplatě, což muže neuspokojilo a vynutil si klíče od vozidla s tím, že mu auto vrátí, až donese uvedený obnos. Poté z prodejny odešel. Asi za třicet minut telefonoval, že nemůže vůz najít. Zaměstnanec obchodu tedy vyšel ven a k svému autu ho dovedl. V nádrži ovšem nebylo dostatek benzínu, a tak muž požadoval po údajném dlužníkovi, aby jel s ním a případně ho domů dotlačil.  Společně tedy jeli až do Slatiny, kde poškozený vystoupil na zastávce, vrátil se zpět do zaměstnání a kontaktoval policii. Ještě včera skončil podezřelý v cele a případem se dále zabývají kriminalisté prvního oddělení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Komentáře