Reklama
reklama

Seniorka přišla při nákupu o osm set korun

Snížené ostražitosti jedné ze zákaznic při výběru zboží v prodejně v centru Brna z regálu využily ve středu dvě mladé ženy. 

Jednasedmdesátiletá seniorka tam prý přišla o kabelku, kterou měla položenou ve vozíku, ačkoli ji i podle svědka jednou rukou přidržovala. Neznámé dívky jí však údajně kabelku vytrhly a utekly z obchodu. Kabelku s peněženkou uvnitř se sice podařilo najít, chybělo v ní však údajně 800 korun. Strážníci se přesvědčili, že seniorka není zraněná a provedli v blízkém okolí pátrací akci, při které ale podezřelé osoby nenašli. Od svědků celé události zjistili popis a všechny poznatky k jejich osobám a stejně jako celý případ je předali k dalšímu šetření státním policistům. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře