Reklama
reklama

Sedmnáctiletý cizinec ujížděl policistům, nakonec jim naboural auto

Překvapený výraz v obličeji měla policejní hlídka z Rajhradu. Ta zastavovala krátce před půlnocí v Modřicích Škodu Felicii, to ale ještě netušila, že jim řidič bude zběsile ujíždět a že ostřílený jezdec není ani plnoletý.

Zběsilou honičku zažili policisté až do obce Ledce. „Celou dobu řidič nereagoval na výzvy k zastavení, hlídce se následně podařilo ujíždějící auto zablokovat,“ popsal jízdu policejní mluvčí Bohumil Malášek. Řidič se s tím však nechtěl smířit a v touze po útěku do policejního vozu naboural.

 

To však nebyla jediná šokující věc, za volantem seděl sedmnáctiletý cizinec a za spolujezdce měl šestnáctiletou dívku s její o tři roky mladší kamarádkou. „Na místě policisté zjistili, že šofér pochopitelně není držitelem potřebného řidičského oprávnění a že stařičký vůz neměl ani platnou technickou kontrolu či zaplacené povinné ručení,“ uvedl Malášek.

 

Auto mladík navíc použil bez vědomí majitele, škoda na vozidlech je více než deset tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře