Reklama
reklama

S luxusním vozem zastavil o protější dům

Velmi neobvyklou nehodu řešili v úterý ráno brněnští dopravní policisté. V Dolních Heršpicích tam za ohlušujícího řevu doslova vylétl na ulici luxusní vůz vyjíždějící z garáže.

V následujícím okamžiku se zastavil o zeď rekonstruovaného domu na protější straně. Třiačtyřicetiletý řidič se při nehodě nezranil. O něco hůře dopadla žena jdoucí v ten okamžik po chodníku, která naštěstí duchapřítomně před autem uskočila. I tak byla s pořádným šokem převezena do nemocnice. Muž za volantem uvedl policistům do protokolu, že mu sklouzla noha z brzdového pedálu na plynový a vůz se nekontrolovaně rozjel... Majitele vypůjčeného vozu jistě nepotěšila informace o nehodě a už vůbec ne škoda, která činí dle předběžných odhadů 850 tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře