Reklama
reklama

Rybář uviděl na hladině přehrady tělo. Utopený muž byl v plavkách

Před osmou hodinou ráno spatřil rybář, který přišel k Brněnské přehradě, na hladině bezvládné tělo. Pravděpodobně jde o pohřešovaného muže, kterého policisté hledají už od minulého týdne. Na břehu přehrady po něm zůstalo jen oblečení a osobní doklady.

Rybář na hladině Brněnské přehrady pozoroval neurčitou věc připomínající lidské tělo, zavolal proto na tísňovou linku. "Vyslaná hlídka poříční jednotky zjistila, že jde naneštěstí opravdu o mrtvolu člověka. Tělo vzdálené několik metrů od břehu bylo oděné pouze do plavek," uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

 

Strážníci přivolali republikové policisty, zároveň ale předpokládají, že by se teoreticky mohlo jednat o muže, jehož šaty a osobní doklady se našly u přehrady minulý týden a který byl od té doby nezvěstný. Okolnosti úmrtí policie šetří.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře