Reklama
reklama

Rozruch na brněnské ubytovně snad pomohl malému chlapci

Nečekaný vývoj měla situace v sobotu po půlnoci, kdy policisté z Oddělení hlídkové služby vyjížděli na ulici Hybešovu, kde mělo docházet k napadání. Oznamovatel uvedl, že jej bezdůvodně fyzicky napadl neznámý muž s ženou. 

Na místě se nacházeli i další svědci a během řešení události se dostavili i údajní útočníci. Poškozený se nakonec rozhodl, že situaci dále řešit nehodlá. Hlídka tedy přítomné osoby náležitě poučila a poté se všichni rozešli.

Před odjezdem policisté zaslechli ženský křik z místní ubytovny. Ven náhle vyběhl muž, kterého před několika minutami řešili kvůli uvedenému napadení. Na policisty vyhrkl, že ho mají zavřít, že ji asi zabil. Hlídka ihned zamířila do objektu, kde spatřila na zemi krevní stopy. V pokoji se nacházela ta samá žena, se kterou byl podezřelý před tím venku a také naříkající dítě, které mělo krvácející ránu nad okem. 

S osmadvacetiletou ženou nebyla možná rozumná komunikace, měla téměř dvě promile alkoholu a byla také pod vlivem drog. Její sedmatřicetiletý přítel nadýchal přes jedno promile. K situaci uvedl, že když se vrátili na ubytovnu, napadla jeho přítelkyně v kuchyňce jinou obyvatelku. Muž tomu chtěl zabránit a svoji přítelkyni silně udeřil do hlavy, následkem čehož upadla na zem a byla chvilku v bezvědomí.

Poté se společně vrátili na pokoj, kde se muž rozzuřil a v záchvatu vzteku praštil s láhví od piva, přičemž jeden ze střepů poranil syna jeho přítelkyně. Dvojice skončila v policejních celách. Chlapeček byl ošetřen v nemocnici a poté převezen do dětského centra. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře