Reklama
reklama

Rozruch na brněnské ubytovně snad pomohl malému chlapci

Nečekaný vývoj měla situace v sobotu po půlnoci, kdy policisté z Oddělení hlídkové služby vyjížděli na ulici Hybešovu, kde mělo docházet k napadání. Oznamovatel uvedl, že jej bezdůvodně fyzicky napadl neznámý muž s ženou. 

Na místě se nacházeli i další svědci a během řešení události se dostavili i údajní útočníci. Poškozený se nakonec rozhodl, že situaci dále řešit nehodlá. Hlídka tedy přítomné osoby náležitě poučila a poté se všichni rozešli.

Před odjezdem policisté zaslechli ženský křik z místní ubytovny. Ven náhle vyběhl muž, kterého před několika minutami řešili kvůli uvedenému napadení. Na policisty vyhrkl, že ho mají zavřít, že ji asi zabil. Hlídka ihned zamířila do objektu, kde spatřila na zemi krevní stopy. V pokoji se nacházela ta samá žena, se kterou byl podezřelý před tím venku a také naříkající dítě, které mělo krvácející ránu nad okem. 

S osmadvacetiletou ženou nebyla možná rozumná komunikace, měla téměř dvě promile alkoholu a byla také pod vlivem drog. Její sedmatřicetiletý přítel nadýchal přes jedno promile. K situaci uvedl, že když se vrátili na ubytovnu, napadla jeho přítelkyně v kuchyňce jinou obyvatelku. Muž tomu chtěl zabránit a svoji přítelkyni silně udeřil do hlavy, následkem čehož upadla na zem a byla chvilku v bezvědomí.

Poté se společně vrátili na pokoj, kde se muž rozzuřil a v záchvatu vzteku praštil s láhví od piva, přičemž jeden ze střepů poranil syna jeho přítelkyně. Dvojice skončila v policejních celách. Chlapeček byl ošetřen v nemocnici a poté převezen do dětského centra. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře