Reklama
reklama

Řidička v brněnském Ořešíně srazila starého muže na babetě

V ulici Klimešova v brněnské městské části Ořešín došlo v pondělí krátce po poledni ke střetu osobního auta se starým mužem na motorce. Muže v bezvědomí převezli záchranáři do nemocnice, nehodu na místě řeší policie.

Nehoda se podle místních lidí, kteří ji viděli, stala tak, že mladá řidička bílého Fiatu předjížděla na přehledném úseku starého muže na babetě. Ten bez jakéhokoliv znamení náhle odbočil doleva, směrem ke svému domu, kde chtěl pravděpodobně zaparkovat. Narazil tak do pravých bočních dveři auta. Se zraněnou hlavou a v bezvědomí pak zůstal ležet na silnici.

 

"Jel jenom na chvilku, už jsem mu říkala, ať nikam nejezdí, že mám hotový oběd," naříkala u nehody manželka muže, která u něj byla až do přijezdu sanitky.

 

Starý muž - osmdesátník - jezdil na staré babetě po obci mezi zahrádkou v horní části obce a domovem často. Na hlavě neměl přilbu. Míru zavinění nehody na straně jednoho nebo druhého řidiče nyní šetří policie.

 

Nehoda na několik desítek minut zablokovala hlavní silnici ve směru na Ořešín, v koloně aut zůstaly stát i dva autobusy.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Komentáře