Reklama
reklama

Řidička omylem sešlápla místo brzdy plyn a zaparkovala v recepci policie

Do recepce budovy městského ředitelství policie v Brně vjela ve středu svým autem čtyřiačtyřicetiletá řidička. Na vině byla nepozornost při řízení. Spletla si brzdový pedál s plynem. Než si chybu uvědomila, prorazila skleněnou výlohu recepce a dostala se s autem dovnitř. Ona ani její manžel a dítě se naštěstí nezranili. 

Nehoda se stala, když žena projížděla Vlhkou ulicí. Spolu s ní cestoval ve voze spolujezdec a malé dítě. Uvnitř sídla brněnské policie byla v tu chvíli civilní zaměstnankyně na recepci.

"Dechová zkouška nepotvrdila, že by řidička před jízdou pila alkohol, a nezjistilo se ani to, že by byla pod vlivem drog," uvedla mluvčí Andrea Straková. Netradiční kolizí vznikla škoda okolo 40 tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře