Reklama
reklama

Řidič srazil v Minské ulici chlapce, první pomoc mu poskytla zdravotní sestra

Záchranná služba včera rychle jela do Minské ulice, kde devětapadesátiletý řidič srazil devítiletého chlapce. Na místě nehody byla naštěstí zdravotní sestra, která chlapci poskytla první pomoc.

Nepěkný zážitek mají za sebou všichni ti, kteří včera byli u nehody, při které auto srazilo devítiletého chlapce. „Zpoza tramvaje i naše hlídka uslyšela tupý náraz a křik, proto přivolala zdravotníky,“ potvrdil událost mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Celou událost naštěstí viděla i zdravotní sestra, která hned po nehodě dítě prohlédla. Chlapec měl poraněný hrudník a pravděpodobně otřes mozku, nekrvácel a komunikoval. Zdravotníci zraněného chlapce odvezli do nemocnice. Přivolaní státní policisté si od strážníků převzali řidiče osobního auta a nehodu prošetřují.

Podle informací dopravního podniku byla v místě nehody na přibližně 12 minut přerušena a zdržena tramvajová doprava.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře