Reklama
reklama

Řidič srazil v Minské ulici chlapce, první pomoc mu poskytla zdravotní sestra

Záchranná služba včera rychle jela do Minské ulice, kde devětapadesátiletý řidič srazil devítiletého chlapce. Na místě nehody byla naštěstí zdravotní sestra, která chlapci poskytla první pomoc.

Nepěkný zážitek mají za sebou všichni ti, kteří včera byli u nehody, při které auto srazilo devítiletého chlapce. „Zpoza tramvaje i naše hlídka uslyšela tupý náraz a křik, proto přivolala zdravotníky,“ potvrdil událost mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Celou událost naštěstí viděla i zdravotní sestra, která hned po nehodě dítě prohlédla. Chlapec měl poraněný hrudník a pravděpodobně otřes mozku, nekrvácel a komunikoval. Zdravotníci zraněného chlapce odvezli do nemocnice. Přivolaní státní policisté si od strážníků převzali řidiče osobního auta a nehodu prošetřují.

Podle informací dopravního podniku byla v místě nehody na přibližně 12 minut přerušena a zdržena tramvajová doprava.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře