Reklama
reklama

Řidič požil extázi a vezl si slušnou zásobu drog

Rozmanitou zásobu návykových látek nalezli brněnští policisté na začátku prázdnin v červené alfě romeo. Při kontrole v Novolíšeňské ulici se ukázalo, že zdrogovaná posádka veze kromě drog a peněz i černou kuklu.

Jedenadvacetiletý řidič policii přiznal, že jel pod vlivem extáze. Spolujezdec byl evidentně také zdrogovaný, ale alespoň v tomto stavu neřídil. Překvapení nastalo, jakmile začala hlídka prohledávat auto.

„V černé kožené tašce byly nalezeny injekční stříkačky a slámka na šňupání. Ke stříkačce plné bílého prášku řidič uvedl, že ji krátce před kontrolou našel na podlaze vozu,“ popsal neuvěřitelný příběh policejní mluvčí Pavel Šváb.

Taška patřící spolujezdci skýtala pohled na ještě rozmanitější nabídku návykových látek. Čtrnáct sáčků marihuany, dvě tablety extáze, pětadvacet psaníček LSD, váhy a další propriety. Větší množství peněz bylo údajně darem od babičky a také zbytkem z výplaty.

„Policisté objevili i černou kuklu, ke které zajištěný muž poznamenal, že ji používá pro jízdu na motorce. Podle evidencí však žádný motocykl nevlastní,“ konstatoval Šváb. Oba skončili na židenickém obvodním oddělení, kde se případem i nadále zabývají.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Víkend na silnicích v Jihomoravském kraji nebyl k řidičům laskavý. Po nedělní smrtelné nehodě dvou motorkářů zemřel v neděli těsně po půlnoci na silnici mezi Hodonínem a Moravskou Novou Vsí další...
16.07.2018 - 19:50
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Přes 25 druhů vín z Moravy i ze světa se představí na akci Ovínění pod Petrovem, která se uskuteční 20. července na Denisových sadech v Brně. Místo, kam především mladí lidé chodí s kamarády popíjet...
16.07.2018 - 13:48
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v obci Rešice na Znojemsku. Zranění po střetu dodávky s motorkou bylo pro jednoho z řidičů neslučitelné se životem.
16.07.2018 - 08:00
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
Komentáře