Reklama
reklama

Řidič požil extázi a vezl si slušnou zásobu drog

Rozmanitou zásobu návykových látek nalezli brněnští policisté na začátku prázdnin v červené alfě romeo. Při kontrole v Novolíšeňské ulici se ukázalo, že zdrogovaná posádka veze kromě drog a peněz i černou kuklu.

Jedenadvacetiletý řidič policii přiznal, že jel pod vlivem extáze. Spolujezdec byl evidentně také zdrogovaný, ale alespoň v tomto stavu neřídil. Překvapení nastalo, jakmile začala hlídka prohledávat auto.

„V černé kožené tašce byly nalezeny injekční stříkačky a slámka na šňupání. Ke stříkačce plné bílého prášku řidič uvedl, že ji krátce před kontrolou našel na podlaze vozu,“ popsal neuvěřitelný příběh policejní mluvčí Pavel Šváb.

Taška patřící spolujezdci skýtala pohled na ještě rozmanitější nabídku návykových látek. Čtrnáct sáčků marihuany, dvě tablety extáze, pětadvacet psaníček LSD, váhy a další propriety. Větší množství peněz bylo údajně darem od babičky a také zbytkem z výplaty.

„Policisté objevili i černou kuklu, ke které zajištěný muž poznamenal, že ji používá pro jízdu na motorce. Podle evidencí však žádný motocykl nevlastní,“ konstatoval Šváb. Oba skončili na židenickém obvodním oddělení, kde se případem i nadále zabývají.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře