Reklama
reklama

Řidič požil extázi a vezl si slušnou zásobu drog

Rozmanitou zásobu návykových látek nalezli brněnští policisté na začátku prázdnin v červené alfě romeo. Při kontrole v Novolíšeňské ulici se ukázalo, že zdrogovaná posádka veze kromě drog a peněz i černou kuklu.

Jedenadvacetiletý řidič policii přiznal, že jel pod vlivem extáze. Spolujezdec byl evidentně také zdrogovaný, ale alespoň v tomto stavu neřídil. Překvapení nastalo, jakmile začala hlídka prohledávat auto.

„V černé kožené tašce byly nalezeny injekční stříkačky a slámka na šňupání. Ke stříkačce plné bílého prášku řidič uvedl, že ji krátce před kontrolou našel na podlaze vozu,“ popsal neuvěřitelný příběh policejní mluvčí Pavel Šváb.

Taška patřící spolujezdci skýtala pohled na ještě rozmanitější nabídku návykových látek. Čtrnáct sáčků marihuany, dvě tablety extáze, pětadvacet psaníček LSD, váhy a další propriety. Větší množství peněz bylo údajně darem od babičky a také zbytkem z výplaty.

„Policisté objevili i černou kuklu, ke které zajištěný muž poznamenal, že ji používá pro jízdu na motorce. Podle evidencí však žádný motocykl nevlastní,“ konstatoval Šváb. Oba skončili na židenickém obvodním oddělení, kde se případem i nadále zabývají.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
V poslední době přibývá případů, kdy si cestující v autobuse či vlaku dopřeje chvilku spánku, a po probuzení zjistí, že byl okraden. Policisté proto apelují na občany, aby byly obezřetnější a své...
21.08.2017 - 12:07
Obyvatelé Černé Hory na Blanensku si mohou alespoň částečně oddechnout. Uzavírka frekventovaného mostu, kvůli které městys zažívá dopravní peklo, sice nekončí, ale most bude provizorně podepřen, což...
21.08.2017 - 07:46
Oblíbený Den Starobrna se blíží – brány pivovaru se všem návštěvníkům otevřou dokořán v sobotu 2. září v pravé poledne. Zatímco vrchní nádvoří rozezní písničky špičkových českých skupin, dolní část...
20.08.2017 - 17:01
Metropole by měla být významným místem, ve kterém se mísí tradice s moderním, kultura s obchodem a v neposlední radě i městem, které má styl. Ta jihomoravská však o svoji osobitost v poslední době...
20.08.2017 - 08:28
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Komentáře