Reklama
reklama

Řidič pod vlivem drog sejmul značku a způsobil nehodu

Do dopravního značení v brněnské ulici Žabovřeská narazil muž, který měl zakázáno řídit a před jízdou požil pervitin. Kromě toho s sebou neukázněný řidič přepravoval i další drogy a injekční stříkačky.

Řidič ve vozidle Lancia v Žabovřeské ulici v Brně nezvládl řízení a před přechodem pro chodce vrazil do dopravního značení. Náraz značku posunul do protisměru, kde kvůli ní havarovalo nákladní vozidlo. Naštěstí nikdo neutrpěl žádná zranění.

Viník nehody z místa utekl, policii se ho však podařilo najít v nedalekých zahrádkách. Nejprve nehodu zapíral, ale nakonec se přiznal. Cestou zpět k vozidlu se pokusil zbavit dvou injekčních stříkaček s omamnou látkou.

Policie dále zjistila, že dopadený řidič před časem dostal zákaz na řízení. Test na přítomnost drog navíc prokázal, že byl pod vlivem pervitinu. Policisté v jeho autě nalezli také dvě tašky, které byly plné různých léků a elektroniky, plynovou pistoli a sáček se sušenou marihuanou. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Čtrnáctiletou dívku včera ve čtyři hodiny ráno podpíraly v Králově Poli tři další děti.
16.09.2018 - 18:21
Komentáře