Reklama
reklama

Řidič pod vlivem drog sejmul značku a způsobil nehodu

Do dopravního značení v brněnské ulici Žabovřeská narazil muž, který měl zakázáno řídit a před jízdou požil pervitin. Kromě toho s sebou neukázněný řidič přepravoval i další drogy a injekční stříkačky.

Řidič ve vozidle Lancia v Žabovřeské ulici v Brně nezvládl řízení a před přechodem pro chodce vrazil do dopravního značení. Náraz značku posunul do protisměru, kde kvůli ní havarovalo nákladní vozidlo. Naštěstí nikdo neutrpěl žádná zranění.

Viník nehody z místa utekl, policii se ho však podařilo najít v nedalekých zahrádkách. Nejprve nehodu zapíral, ale nakonec se přiznal. Cestou zpět k vozidlu se pokusil zbavit dvou injekčních stříkaček s omamnou látkou.

Policie dále zjistila, že dopadený řidič před časem dostal zákaz na řízení. Test na přítomnost drog navíc prokázal, že byl pod vlivem pervitinu. Policisté v jeho autě nalezli také dvě tašky, které byly plné různých léků a elektroniky, plynovou pistoli a sáček se sušenou marihuanou. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce v ulici Hladíkova v Brně-Černovicích započali dnes 24. března 2018. Pro Brňany to znamená uzavření pravého jízdní pruhu směrem do centra. Uzavírka z důvodu oprav krytu vozovky potrvá...
24.03.2018 - 12:00
Centrum města se dlouhodobě potýká s nedostatečným počtem veřejných toalet. Městská část Brno- -střed vymyslela poněkud zvláštní řešení.
24.03.2018 - 09:08
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Komentáře