Reklama
reklama

Psychicky nemocná žena udeřila desetiletou dívku, která kolem ní projížděla na kole

Policii přes tísňovou linku v těchto dnech kontaktoval oznamovatel s tím, že v ulici Jedovnické se pohybuje agresivní žena, která napadla jeho desetiletou dceru. 

Muž uvedl, že společně se svoji manželkou a dcerou projížděli okolo tramvajové zastávky, kde stála neznámá žena. V okamžiku, kdy kolem ní projížděla dcera, uvedená paní ji udeřila. Následkem toho dívka spadla z kola a způsobila si oděrku na ruce. Agresorka se opodál stále nacházela, ale následně se před policisty dala na útěk. Na výzvy k zastavení nereagovala. Policista ženu dostihl a za užití donucovacích prostředků ji zpacifikoval. Paní byla vulgární, kopala kolem sebe a neustále křičela, že všechny pozabíjí. Dívku údajně udeřila, protože se jí měla posmívat. Z chování sedmatřicetileté ženy bylo zjevné, že trpí nějakou psychickou poruchou. Policisté ji proto převezli do psychiatrické léčebny, kde lékař rozhodl o její hospitalizaci.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře