Reklama
reklama

Prostorné kapsy ženě nepomohly. U správního orgánu jí hrozí vysoká peněžitá sankce

Rčení o tom, že má někdo hluboko do kapsy, dostalo poněkud jiný rozměr v sobotu ráno na Halasově náměstí.

Přesvědčil se o tom nejen personál tamní prodejny, ale také strážníci, které zaměstnanci přivolali kvůli ženě, která prý odcizila velké množství zboží. Do prostorných kapes své bundy totiž podle svědků mezi regály vměstnala potraviny v hodnotě 1218 korun, které však hned za pokladnami musela ke svému zklamání vyskládat. Vyslaná hlídka zjistila, že jednatřicetiletá žena se dopustila již více takových přestupků, a tak případ postoupila ke správnímu orgánu, kde za recidivu hrozí až třicetitisícová sankce. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Muže, který v parku pod Petrovem zkolaboval, brněnští policisté asi půl hodiny oživovali. V nemocnici se zjistilo, že muž je nakažen žloutenkou typu C. Teď se musí strážníci nechat vyšetřit.
18.12.2017 - 07:20
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Komentáře