Reklama
reklama

Prostitutka dostala od strážníků už 75 pokut, v Králově Poli "šlape" dál

Už sedmdesátou pátou pokutu během jednoho a půl roku dostala devětadvacetiletá žena, která sexuální služby nabízí v městské části Královo Pole.  Vyhlášku regulující prostituci přesto porušuje dál, ani pokuty neplatí.

Naposledy dostala žena pokutu ve čtvrtek večer. „Strážníci jí udělili tisícikorunovou pokutu, tedy sankci v maximální výši. Dotyčnou strážníci přistihli za rok a půl již pětasedmdesátkrát. Pokaždé odešla buďto s blokem na nejvyšší možnou částku, nebo její případ hlídka postoupila k projednání u přestupkové komise,“ potvrdil případ mluvčí policie Jakub Ghanem.

Potírání prostituce v brněnských ulicích se strážníci věnují intenzivně. Každý den mnohokrát kontrolují problémová místa, kde některé ženy i muži navzdory vyhlášce nabízejí sex. V letošním roce se zabývali už desítkami případů, v některých dnech přistihli při činu a pokutovali i čtyři prostitutky.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře