Reklama
reklama

Prostitutka dostala od strážníků už 75 pokut, v Králově Poli "šlape" dál

Už sedmdesátou pátou pokutu během jednoho a půl roku dostala devětadvacetiletá žena, která sexuální služby nabízí v městské části Královo Pole.  Vyhlášku regulující prostituci přesto porušuje dál, ani pokuty neplatí.

Naposledy dostala žena pokutu ve čtvrtek večer. „Strážníci jí udělili tisícikorunovou pokutu, tedy sankci v maximální výši. Dotyčnou strážníci přistihli za rok a půl již pětasedmdesátkrát. Pokaždé odešla buďto s blokem na nejvyšší možnou částku, nebo její případ hlídka postoupila k projednání u přestupkové komise,“ potvrdil případ mluvčí policie Jakub Ghanem.

Potírání prostituce v brněnských ulicích se strážníci věnují intenzivně. Každý den mnohokrát kontrolují problémová místa, kde některé ženy i muži navzdory vyhlášce nabízejí sex. V letošním roce se zabývali už desítkami případů, v některých dnech přistihli při činu a pokutovali i čtyři prostitutky.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Už to bude téměř měsíc, kdy se silnice v brněnském středu zahalily do modré barvy. Jak se vede modrým zónám a jak funguje rezidentní parkování v reálu?
23.09.2018 - 18:18
K neobvyklému obyvateli řeky Svitavy vyrazili v pátek dopoledne strážníci do Tkalcovské ulice.
23.09.2018 - 08:54
Komentáře