Reklama
reklama

Problémový muž před měsícem v cukrárně obnažoval přirození. Minulý týden propíchl kolo u služebního vozidla.

Jen těžko lze pochopit jednání devětatřicetiletého muže, který neustále zaměstnává brněnské policisty. Výtečníka policisté řešili již několikrát za různé protiprávní jednání, ať už se jednalo o krádeže, narušování veřejného nepořádku či napadení.

V srpnu se například opilý procházel ve spodním prádle po zahrádce cukrárny v ulici Svratecké a obnažoval své přirození. Hosta, který ho napomenul, následně pokousal na ruce.  V minulém týdnu měl tento muž opět co dočinění s policisty z Oddělení hlídkové služby, a to hned dvakrát během jednoho dne. Ráno v ulici Divadelní, kde poškodil dřevěný plot letní zahrádky baru a večer se pak dokonce vyřádil na služebním vozidle policie zaparkovaném v ulici Běhounské, u kterého propíchl přední kolo. Hlídka podezřelého muže dostihla v ulici Kobližné. Měl u sebe nůž a choval se agresivně. Z tohoto důvodu policisté užili donucovacích prostředků a podnapilého agresora zpacifikovali. Při dechové zkoušce přístroj ukázal hodnotu přes dvě promile alkoholu. Muž tedy zbytek noci strávil v policejní cele. Za jeho přestupkové jednání mu tentokrát hrozí tučná pokuta

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře